Ivermectin

Koupit Plaquenil 200 mg online

plaquenil

Plaquenil je antirevmatický, antimalarický, antiparazitární a imunomodulační lék. V 50. letech 20. století byl schválen FDA k prevenci a léčbě malárie. Později byl schválen také k léčbě lupusu a revmatoidní artritidy. Tablety Plaquenil snižují schopnost imunitního systému vyvolávat záněty. Doporučuje se jako modifikátor onemocnění, jinými slovy ke snížení bolesti a otoků a k prevenci poškození kloubů a invalidity.

Koupit Plaquenil (hydroxychlorochin) online
plaquenil koupit

Získejte stejný lék za zlomek ceny s generickým plaquenil. Cena začíná na pouhých Kč 60.47 za 200 mg tabletu, včetně dopravy zdarma při nákupu nad 200 EUR. Není nutné žádné předplatné. Soukromé a bezpečné.

Plaquenil obsahuje účinnou látku hydroxychlorochin, která je dostupná jako generický lék. Generikum je přesná kopie účinné látky značkového léku. Je považován za stejně bezpečný a účinný jako původní lék. Generické léky jsou obecně levnější než značkové. Nejzajímavější na lécích je asi to, že mají poměrně významný bezpečnostní profil. Generické i značkové léky se dodávají ve formě 200 mg a 400 mg tablet. Jedině u nás najdete Hydroxychloroquine v České republice za dostupné ceny!

Hledáte tablety v lékárně Warehouse Chemist? Na naší online platformě Ivermectin-koupit.com najdete nejlevnější lék Plaquenil Hydroxychlorochin. Jsme přední britská online lékárna nabízející širokou škálu tablet! Naším posláním je usnadnit život rodinám v České republice tím, že jim umožníme přístup k přípravku Plaquenil za dostupnou cenu a rychleji. Výhodou nakupování online je pohodlí a úspora peněz. Naše online platforma poskytuje užitečné informace o lécích a nemocech a také odkazy na lékařské zdroje, jako jsou univerzity, vládní agentury a lékařské asociace.

Rychlá fakta o hydroxychlorochin

Běžná značka: Plaquenil
Léková forma: (potahované tablety)
Dávkování: 200 mg, 400 mg
Generický status: Dostupné levnější generikum
Třída léčivých přípravků: Antimalarické chinoliny, Antirheumatika
Cena: přibližně 1060.92 Kč za 10 generických tablet 200 mg.

Online lékárna přijímá hlavní kreditní karty: Visa, MasterCard. Přijímáme také službu PayPal. Pro váš klid nejsou údaje o kreditní kartě ukládány na našich serverech. Údaje o vaší objednávce neposkytujeme třetím stranám. Po zaplacení objednávky jsou údaje o vaší kreditní kartě zašifrovány a zpracovány prostřednictvím platební brány splňující požadavky PCI.

K čemu se používá hydroxychlorochin?

Plaquenil (hydroxychlorochin sulfát) je lék používaný k léčbě autoimunitních onemocnění. K tomuto typu onemocnění dochází, když imunitní systém těla napadá jeho zdravé tkáně.

Lék, původně schválený v roce 1955 pro léčbu malárie, je již několik desetiletí schválen jako chorobu modifikující antirevmatikum k léčbě revmatoidní artritidy (RA) a systémového lupus erythematodes a používá se při léčbě juvenilní idiopatické artritidy, Sjögrenova syndromu, který způsobuje suchost očí a sucho v ústech.             

U RA a lupusu je přípravek Plaquenil Hydroxychlorochin doporučován jako modifikátor onemocnění, což znamená, že:

 • snižuje bolest
 • snižuje zánět
 • zabraňuje poškození kloubů
 • pomáhá zachovat fyzické schopnosti.

Kromě toho bylo zjištěno, že Plaquenil: zlepšuje lipidový profil; kontroluje glykémii a snižuje riziko vzniku diabetu mellitu; snižuje riziko trombózy u některých rizikových osob; léčí porphyria cutanea tarda, což je vzácná porucha krve. Přestože Plaquenil zatím není schválenou možností léčby nového koronaviru FDA, někteří lékaři začali tento lék doporučovat. Nemůžete udělat chybu, pokud se rozhodnete koupit Hydroxychloroquine online v České republice.

Plaquenil pro potenciální léčbu COVID-19

Koronavirus SARS-CoV-2 identifikovaný v roce 2019 způsobil pandemii respiračního onemocnění nazvaného COVID-19. Někteří lidé nakažení koronavirem mají mírné onemocnění COVID-19 a jiní nemají žádné příznaky. V některých případech však toto onemocnění může vést k selhání dýchacích cest, trvalému poškození plic a srdečního svalu, problémům s nervovým systémem, selhání ledvin nebo smrti. Když pandemie poprvé začala, byly jako možné způsoby léčby zvažovány Plaquenil a Ivermektin v České republice. Vědci aktivně zkoumají bezpečnost a účinnost léků při léčbě onemocnění.

Výzkumná skupina ve Francii zveřejnila výsledky studie zahrnující 20 pacientů s koronavirem léčených přípravkem Plaquenil (600 mg denně). Po 6 dnech léčby bylo 70 % pacientů léčených hydroxychlorochinem testováno na virus s negativním výsledkem ve srovnání s 12,5 % pacientů z kontrolní skupiny. Zpočátku Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) povolil tyto tablety používat v případě lékařské pohotovosti kvůli COVID-19. A lékaři v mnoha nemocnicích začali hydroxychlorochin u pacientů s COVID-19 používat rutinně. Ale již v době jeho vydání FDA upozorňoval, že člověk by měl tento lék užívat pouze tehdy, když má zdravotnický pracovník pocit, že možný přínos převažuje nad riziky.

Plaquenil pro Lupus

Při lupusu, což je autoimunitní onemocnění, váš imunitní systém napadá vaše vlastní tělo. To vede k bolesti a otokům vašeho těla. Lupus může postihnout zejména Vaši kůži, klouby a orgány, jako jsou ledviny a srdce. Není jisté, co lupus způsobuje. Nicméně toto onemocnění může souviset s vaší genetikou, hormony nebo životním prostředím.

Výzkum rozsáhlých účinků přípravku Plaquenil Hydroxychlorochin odhalil mnoho důležitých přínosů při léčbě lupusu. Mezi přínosy patří snížení počtu vzplanutí onemocnění; schopnost oddálit absorpci ultrafialového záření; snížení poškození způsobeného onemocněním v průběhu času. Vzhledem k mnoha a různorodým příznivým účinkům léku a jeho vynikajícímu dlouhodobému bezpečnostnímu profilu se většina revmatologů domnívá, že lék Plaquenil by měli lidé s lupusem užívat po celý život.

Plaquenil pro revmatoidní artritidu

Revmatoidní artritida (RA) je autoimunitní onemocnění, při kterém imunitní systém napadá vlastní tkáň. Jedná se o chronické onemocnění, jehož výskyt se zvyšuje s přibývajícím věkem, ale může začít v jakémkoli věku. Nadměrné množství imunitních buněk a imunitních proteinů chronicky zaplavuje klouby a další tkáně a napadá tyto struktury stejně jako v boji proti infekčnímu organismu.

Hydroxychlorochin může být při správném užívání skvělou volbou ke zmírnění příznaků revmatoidní artritidy. Asi u 65 % lidí léčených hydroxychlorochinem dochází ke zlepšení jejich stavu. Plaquenil na revmatoidní artritidu nezabírá okamžitě. Může trvat 8 až 12 týdnů, než se příznaky začnou zlepšovat. Plný účinek léčby může trvat až 26 týdnů. Lék je obecně dobře snášen a byl dokonce shledán celkově bezpečným pro těhotné nebo kojící ženy.

Mechanismus účinku

Hydroxychlorochin se tradičně používá jako antimalarikum v oblastech světa, kde se nevyvinula tolerance na tento lék. Ačkoli přesný mechanismus účinku proti malárii není jasný, je známo, že lék se hromadí v lysozomech malarického parazita, čímž zvyšuje pH a narušuje schopnost parazita rozkládat hemoglobin. To následně brání normálnímu růstu a replikaci parazita.

Hydroxychlorochin je také považován za DMARD a používá se k léčbě revmatických onemocnění, jako je revmatoidní artritida a systémový lupus erythematodes. U zánětlivých stavů působí tak, že blokuje toll-like receptory na plazmocytoidních dendritických buňkách (PDC). Hydroxychlorochin snižuje aktivaci dendritických buněk a zánět tím, že snižuje signalizaci TLR. Toll-like receptor 9 (TLR 9) rozpoznává imunitní komplexy obsahující DNA a vede k produkci interferonu a způsobuje, že dendritické buňky dozrávají a prezentují antigen T-lymfocytům, čímž snižuje protizánětlivý proces anti-DNA.

Jak se má tento droga používat?

Tento lék se dodává ve formě tablet, které se užívají ústy. Je k dispozici v síle: 200 mg a 400 mg. Dávkování přípravku Plaquenil bude záviset na několika faktorech. Mezi ně patří např:

 • typu a závažnosti onemocnění, na které lék užíváte
 • váš věk
 • vaší tělesné hmotnosti
 • další zdravotní potíže, které můžete mít
 • nežádoucí účinky tablet.

Užívejte jej podle pravidelného rozvrhu, to znamená každý den ve stejnou dobu. Pokud vynecháte dávku, vezměte si ji, jakmile si vzpomenete. Pokud se velmi blíží čas další dávky, vynechanou dávku vynechejte a pokračujte v obvyklém dávkovacím schématu. Užívání hydroxychlorochin s jídlem a/nebo mlékem může pomoci zabránit žaludečním potížím.

Jaké je dávkování droga Plaquenil Hydroxychlorochin?

Obvyklá dávka pro léčbu malárie u dospělých je zpočátku 800 mg, po 6-8 hodinách následuje 400 mg a poté 400 mg po 24 hodinách a 48 hodinách. Dávka pro prevenci malárie je 400 mg každý týden počínaje 1 nebo 2 týdny před expozicí a po dobu 4 týdnů po opuštění vysoce rizikové oblasti.

Doporučená dávka pro dospělé při revmatoidní artritidě je 400-600 mg denně po dobu 4-12 týdnů, poté následuje 200-400 mg denně.

Systémový lupus erythematodes se léčí dávkou 400 mg jednou nebo dvakrát denně po dobu několika týdnů, poté 200-400 mg denně. Hydroxychlorochin by se měl užívat s jídlem, aby se snížily žaludeční potíže.

Jak dlouho léčba pokračuje?

Může trvat nějakou dobu, než lék začne ve vašem těle působit. A to, jak rychle bude působit, bude záviset na důvodu, proč lék užíváte. Užívání léku po celých šest měsíců vám může pomoci při rozhodování mezi pokračováním v léčbě.

Pokud přerušíte léčbu hydroxychlorochin na dobu delší než několik týdnů, existuje riziko, že se Váš stav může zhoršit.

Kde koupit Hydroxychlorochin v České republice?

Nákup léků online je bezproblémový způsob, jak si je nechat doručit až domů. Často se může stát, že budete muset čekat ve frontě v kamenném obchodě, abyste své léky dostali. Může se stát, že když dorazíte do prodejny, může se stát, že váš požadovaný lék již došel. Online lékárny proto všechny tyto potíže odstraňují a poskytují vám jednoduchý mechanismus nákupu léků online. Online lékárna vám sdělí, zda je Plaquenil skladem, či nikoliv, a ušetří vás tak starostí s návštěvou obchodu.

Zde jsou hlavní výhody naší online lékárny:

 • Hydroxychlorochin bez receptu.
 • Pohodlí.
 • Flexibilní doručení.
 • Snížená cena.

Kromě bezpečnosti zajišťují online lékárny pohodlí a snižují riziko získání COVID. Nabízíme rychlé dodání, takže dostanete, co chcete, kdykoli to potřebujete, protože Vaše zdraví je pro nás důležité.

Všechny objednávky léčivých přípravků jsou kontrolovány naším týmem. Jsme bezpečná stránka a používáme nejnovější šifrovací technologie (SSL 128 bit), abychom ochránili vaše osobní údaje a údaje o kreditní kartě. Procházejte naší nabídkou nebo jednoduše použijte vyhledávací pole a najděte zlevněné pilulky, které potřebujete.

Cena Plaquenil v Česká republika?

Ceny léků v online lékárně jsou nižší než v kamenné lékárně. Důvodem jsou především nedostatečné náklady na údržbu prostor. Kromě toho online lékárna nemá žádné provozní náklady. To vede ke snížení cen léků. Kromě toho mohou online lékárny koupit generický Plakvenil levněji než jejich protějšky. Naše lékárna vám pomůže ušetřit čas i peníze.

Nejlepší nabídka: Ušetřete peníze!

plaquenil koupit

PLAQUENIL 200 mg

1060.92

hydroxychlorochin sulfát, 10 tablet

Bez Receptu
Léky nejvyšší kvality
Výhodná cena

plaquenil koupit

PLAQUENIL 400 mg

1799.28

hydroxychlorochin sulfát, 10 tablet

Bez Receptu
Léky nejvyšší kvality
Výhodná cena

Ceny Plaquenil se také mohou lišit pro každou sílu. Při nákupu v lékárně ivermectin-koupit.com můžete koupit hydroxychlorochin za Kč 60.47 za tabletu. Podívejme se, kolik stojí hydroxychlorochin za tabletu pomocí naší srovnávací tabulky níže:

BalíčekPlaquenil 200 mg v jedné tabletěPlaquenil 400 mg v jedné tabletě
30 tabletKč 2244.30Kč 3806.25
90 tablet Kč 5794.45Kč 9827.15
180 tablet Kč 11119.64Kč 18858.51
360 tablet Kč 21770.08Kč 36921.23

Kupte si Plaquenil hydroxychlorochin online za zaručeně nejnižší ceny. Podívejte se na hodnocení zákazníků a zjistěte, jak jsou ostatní spokojeni se svými zkušenostmi.

Co bych měl/a probrat se svým lékařem předtím, než začnu užívat Plaquenil?

 • Nezapomeňte informovat své ostatní lékaře o tom, že užíváte tento lék. Každý člověk, který začíná užívat tento lék, by měl během prvního roku podstoupit základní oftalmologické vyšetření a poté pravidelné kontroly.
 • Informujte svého lékaře, pokud trpíte některým z těchto onemocnění: psoriáza, porfyrie, onemocnění jater, alkoholismus nebo nedostatek glukózo-6-fosfátdehydrogenázy (G-6-D).
 • Během užívání antimalarik nekuřte, protože kouření ve skutečnosti snižuje přínos těchto léků. Lidé s lupusem by ve skutečnosti neměli kouřit vůbec kvůli zvýšenému riziku kardiovaskulárních onemocnění.

Interakce

Ve většině případů se při užívání hydroxychlorochinu nemusíte obávat lékových interakcí. Seznam lékových interakcí hydroxychlorochinu: aminoglykosidová antibiotika; léky na cukrovku včetně inzulínu; léky na záchvaty; jiná antimalarika, jako je meflochin, moxifloxacin; neostigmin; praziquantel (Biltricid); pyridostigmin; vakcína proti vzteklině; agalsidáza; cyklosporin; cimetidin; digoxin.

Kontraindikace

Hydroxychlorochin neužívejte, pokud:

 • jsou alergičtí na hydroxychlorochin nebo některou z jeho složek
 • již existující retinopatie oka
 • použití u dětí mladších 6 let (200 mg tablety nejsou přizpůsobeny hmotnosti < 35 kg).

Hydroxychlorochin a alkohol

Vyhýbejte se alkoholickým nápojům, protože během užívání tohoto léku mohou zvyšovat riziko jaterních problémů.

Neřiďte, nepoužívejte stroje ani nevykonávejte žádnou činnost, která vyžaduje bdělost, dokud si nebudete jisti, že tyto činnosti můžete bezpečně vykonávat.

Použití v těhotenství a při kojení

Hydroxychlorochin lze v těhotenství použít, pokud je stav matky závažný, nicméně byste se měla zeptat svého lékaře na přínosy a rizika užívání hydroxychlorochinu v těhotenství.

Nežádoucí účinky

Hydroxychlorochin Plaquenil je obecně dobře snášen. Nejčastějším nežádoucím účinkem je žaludeční nevolnost. Tomu lze často čelit užíváním tablet s jídlem nebo mlékem. U pacientů, kteří jsou na lék alergičtí, se může objevit kožní vyrážka.

Někdy se mohou objevit závratě, rozmazané vidění nebo bolest hlavy. Při dlouhodobém užívání léku může dojít k zesvětlení vlasů nebo šedivému zabarvení kůže. Krevní problémy jsou u tohoto léku velmi vzácné, takže lék vyžaduje jen velmi malé sledování krevních testů.