Ivermectin

Prodej Molnupiravir bez receptu: cenově dostupná léčba koronaviru

molnupiravir koupit

Molnupiravir je antivirový léčivý přípravek schválený k léčbě COVID-19. Lék blokuje množení viru a zabraňuje rozvoji těžké formy onemocnění. Pětidenní léčba snižuje riziko hospitalizace o více než 30 %.

Rozsah použití molnupiraviru zahrnuje infekce virem Omicron, Delta a dalšími typy koronavirů. Odborníci předpokládají, že lék zůstane účinný, i když se objeví nové kmeny patogenů. Díky jeho všestrannosti se můžete cítit chráněni i během pandemických exacerbací.

Lék byl schválen Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA) a je již k dispozici. Chcete-li si koupit molnupiravir, použijte prosím naši online lékárnu. Zajišťujeme co nejrychlejší dodání v České republice, abyste mohli zahájit léčbu koronavirové infekce co nejdříve.

Koupit Molnupiravir online
favipiravir

Získejte stejný lék za zlomek ceny s generickým Molnupiravir. Cena začíná na pouhých Kč 133 za tablet, včetně dopravy zdarma při nákupu nad 200 EUR. Není nutné žádné předplatné. Soukromé a bezpečné.

K čemu se Molnupiravir používá

Před říjnem 2021 byla léčba mírné až středně těžké infekce COVID-19 převážně symptomatická a podpůrná. Lékaři doporučili odpočívat, pít hodně tekutin, užívat antipyretika a vitaminy C a D. Někdy byla předepsána antibiotika, aby se zabránilo bakteriálním komplikacím.

Molnupiravir se stal účinnější alternativou tohoto typu léčby. Zastavuje progresi koronavirové infekce a zabraňuje jejímu závažnému průběhu. Užívání tobolek snižuje riziko zápalu plic a vážných dýchacích potíží.

Nový lék je zvláště užitečný pro osoby, které mají rizikový faktor pro vznik COVID-19.

 • věk nad 60 let;
 • chronická dysfunkce ledvin;
 • diabetes mellitus;
 • obstrukční plicní nemoc;
 • obezita;
 • zhoubný nádor.

Moderní terapie pomáhá snížit závažnost příznaků. Brzy poté, co začnete lék užívat, vás horečka, dušnost, bolest hlavy a nedostatek energie budou trápit mnohem méně.

Lékaři nepředepisují molnupiravir pro koronavirus, který je doprovázen výrazným snížením okysličení. Proto se lék během hospitalizace používá jen zřídka.
Neužívejte tobolky jako prevenci – nepomáhají zabránit infekci. Molnupiravir kupujte v lékárně pouze po pozitivním testu na koronavirovou infekci.

Použití u jiných virových infekcí

Molnupiravir je v současné době schválen pouze k léčbě COVID-19. V klinických studiích však prokázal dobré výsledky proti jiným RNA virům.

Sezónní a ptačí chřipka

Každý rok se v České republice objeví alespoň jedna chřipková epidemie. Vzhledem k pravidelnému výskytu nových kmenů viru se dlouho nedařilo vytvořit dostatečně spolehlivý lék. K prevenci těžkého průběhu onemocnění se používají vakcíny:

 • Vakcíny, jejichž složení muselo být přizpůsobeno aktuálnímu typu chřipky.
 • Inhibitory neuraminidázy, které brání šíření viru. Ty mohou mít závažné vedlejší účinky a měly by být užívány pod dohledem lékaře.
 • Amantadiny zvyšují účinky jiných léků, ale nejsou vhodné pro monoterapii.

S příchodem molnupiraviru bude boj proti chřipkovým epidemiím snazší. Lék narušuje mechanismus množení, který je společný všem odrůdám viru. Proto bude v blízké budoucnosti k vyléčení onemocnění stačit krátká kúra kapslí.

Respirační syncytiální virus

Tento typ mikroorganismu způsobuje infekce dolních cest dýchacích. Onemocnění je provázeno mírnými příznaky, ale občas vyvolává bronchiolitidu a zápal plic. Těžký průběh onemocnění v dětství zvyšuje riziko vzniku průduškového astmatu v dospělosti.

Molnupiravir může urychlit léčbu onemocnění způsobených respiračním syncytiálním virem. Užívání léku usnadní boj s nebezpečnými zárodky a minimalizuje možnost komplikací.

Ebola

Ebolaviry způsobily několik epidemií v zemích Afriky a Blízkého východu. Poslední ohnisko hemoragické horečky ebola se objevilo v roce 2015. Dosud byla vyvinuta účinná vakcína a plánuje se použití molnupiraviru proti této infekci. Studie prokázaly, že antivirový lék zmírňuje hlavní příznaky infekce a měl by několikanásobně snížit úmrtnost.

Jak Molnupiravir funguje

V lidském těle se účinná látka molnupiravir přeměňuje na analog cytidinu, látky, kterou viry potřebují k rozmnožování. Během replikace mikroorganismu se léčivo začlení do RNA, což vede k mutacím. Patologické změny způsobené absencí pravého cytidinu vedou nejčastěji k zániku viru.

Molnupiravir překonává obranné mechanismy infekčních agens. Exonukleázy, které mohou nahradit poškozené prvky RNA, na lék nereagují. Tím se zvýší počet zmutovaných virů a zvýší se šance na uzdravení.

Zlozenie Molnupiravir je zvoleno tak, aby se všechny složky léku rychle vyloučily z těla. Koncentrace účinné látky v krvi se sníží o 50 % během pouhých 3-4 hodin. Pro dosažení stabilního terapeutického účinku je důležité užívat tobolky podle časového rozvrhu.

Jak byl molnupiravir vyvinut

Účinnou látku molnupiravir syntetizovala společnost Drug Innovation Ventures at Emory (DRIVE). Patent na lék byl poprvé zaregistrován v roce 2018. Původně se plánovalo jeho použití k léčbě koňské encefalitidy, ale podrobný výzkum otevřel širší perspektivy. Tento lék má silnou protilátku proti různým RNA virům, včetně SARS-CoV-2.

Práva na molnupiravir převzala společnost Merck, která pokračovala v testování. V červnu 2020 vědci zjistili, že lék je účinný u COVID-19. Studie na lidech ukázala, že užívání kapslí snížilo počet hospitalizací o více než 30 % a úmrtnost devítinásobně.

Od října do prosince 2021 byl molnupiravir schválen k použití ve Velké Británii, Austrálii, Dánsku a USA. Od počátku roku 2022 se v Evropě zvyšuje poptávka po antivirotickém léku. Původní lék je dodáván pod obchodním názvem Lagevrio.

Farmaceutické společnosti z Indie a Bangladéše oznámily uvedení generických léčiv na trh. Cena molnupiraviru se zavedením nových léků snížila. Dnes může spolehlivou ochranu proti koronavirové infekci získat každý.

Jak užívat Molnupiravir

Molnupiravir se podává pacientům s akutním respiračním syndromem způsobeným SARS-CoV-2. Před zahájením užívání přípravku COVID-19 by měl být proveden test. Koupit Lagevrio nebo jeho generika by měli užívat především lidé, kteří jsou náchylní k rozvoji těžké formy onemocnění.

Molnupiravir se užívá v dávce 800 mg každých 12 hodin po dobu 5 dnů. Delší léčba může být škodlivá. Pokud dávku vynecháte, není nutné ji příště zdvojnásobit. Pokud se opozdíte o méně než 10 hodin, použijte lék okamžitě a pokračujte ve standardním léčebném plánu.

Antivirový přípravek by měl být užíván perorálně s jídlem nebo samostatně. Strava nemá na vstřebávání účinné látky žádný vliv. Konzumace alkoholu během léčby je přísně zakázána.

Pacienti s poruchou funkce ledvin nebo jater nemusí dávku přípravku snižovat. Standardní léčba je vhodná i pro starší osoby.

Po ukončení léčby pokračujte v dodržování karanténních omezení. Lagevrio zlepšuje váš zdravotní stav, ale nezaručuje eliminaci celé populace SARS-CoV-2. Zdrojem infekce můžete být i bez příznaků.

Kontraindikace užívání léku

Klinické studie prokázaly, že molnupiravir není u dětí bezpečný. Proto se lék nepředepisuje:

 • V pediatrické praxi. U dětí může způsobit změny ve vývoji kostí a chrupavek a další nežádoucí účinky.
 • Těhotné ženy. Molnupiravir má teratogenní účinky, způsobuje vývojové poruchy a závažné abnormality plodu.
 • Kojící matky. Není známo, zda lék přechází do mateřského mléka. Kojící ženy by z preventivních důvodů neměly antivirový přípravek užívat.

Pacientkám ve fertilním věku se doporučuje používat spolehlivou antikoncepci během léčby a po určitou dobu po ní. Ženy mohou antikoncepci přestat užívat 4 dny po poslední dávce a muži až po 3 měsících.

Nepoužívejte přípravek Lagevrio, pokud jste přecitlivělí na některou z jeho složek. Pokud se po užití tablet Molnupiravir cítíte hůře, okamžitě to sdělte svému lékaři.
Výzkum tohoto léku pokračuje a seznam kontraindikací jeho použití může být rozšířen.

Kontraindikace užívání léku

Klinické studie prokázaly, že molnupiravir není u dětí bezpečný. Proto se lék nepředepisuje:

 • V pediatrické praxi. U dětí může způsobit změny ve vývoji kostí a chrupavek a další nežádoucí účinky.
 • Těhotné ženy. Molnupiravir má teratogenní účinky, způsobuje vývojové poruchy a závažné abnormality plodu.
 • Kojící matky. Není známo, zda lék přechází do mateřského mléka. Kojící ženy by z preventivních důvodů neměly antivirový přípravek užívat.

Pacientkám ve fertilním věku se doporučuje používat spolehlivou antikoncepci během léčby a po určitou dobu po ní. Ženy mohou antikoncepci přestat užívat 4 dny po poslední dávce a muži až po 3 měsících.

Nepoužívejte přípravek Molnupiravir, pokud jste přecitlivělí na některou z jeho složek. Pokud se po užití tablet Molnupiravir cítíte hůře, okamžitě to sdělte svému lékaři.

Výzkum tohoto léku pokračuje a seznam kontraindikací jeho použití může být rozšířen.

Nežádoucí účinky molnupiraviru – čeho se bát při jeho užívání

Pravděpodobnost výskytu nežádoucích účinků při užívání molnupiraviru je nízká. Asi 3 % pacientů si stěžují na zažívací potíže, nevolnost a průjem. V 1 % případů byly pozorovány závratě.

Při předávkování je větší pravděpodobnost výskytu nežádoucích účinků. Pokud náhodou užijete větší množství tobolek, poraďte se se svým lékařem. Ve většině případů stačí podpůrná léčba, abyste se cítili lépe.

Pokud se po užití standardní dávky molnupiraviru cítíte nepříjemně, sdělte to svému lékaři. Na základě individuální reakce vašeho těla na lék vám odborník upraví léčbu koronavirové infekce.

Jaké další léky lze použít k léčbě COVID-19

Pro léčbu respiračních infekcí způsobených koronavirem se zvažují další dva léky, favipiravir a ivermektin. Tyto léky nemají stejný potenciál jako molnupiravir společnosti Merck, ale jejich výzkum pokračuje.

Favipiravir

Vyvinut v roce 2002 v Japonsku k léčbě chřipky. Favipiravir je účinný i proti dalším RNA virům, včetně SARS-CoV-2. Favipiravir je v některých zemích doporučován pro COVID-19.

Léčba favipiravirem by měla být krátká vzhledem k riziku nežádoucích účinků. Dlouhodobá léčba favipiravirem zvyšuje hladinu kyseliny močové v krvi, což může mít negativní vliv na zdraví.

Ivermeсtin

Ivermeсtin je antiparazitikum, ale může také blokovat replikaci některých virů. Ivermeсtin působí také na patogeny COVID-19. Kromě toho má lék protizánětlivý účinek a urychluje regeneraci tkání poškozených během onemocnění. Vědci v současné době určují optimální dávku ivermektin, která by měla dlouhodobý léčebný účinek a zůstala bezpečná pro vaše zdraví.

Často kladené otázky o Molnupiravir

Mohu si koupit Molnupiravir bez receptu v České republice?

Lék je dostupný bez receptu v online lékárnách. Abyste předešli možným negativním účinkům na váš organismus, přečtěte si návod k použití antivirového přípravku ještě před jeho zakoupením. Neužívejte molnupiravir, pokud máte kontraindikace. Měli byste si uvědomit, že léčba může být zahájena až po pozitivním testu na COVID-19. Lék je dostupný pouze ve statutárních lékárnách na lékařský předpis.

Je přípravek kompatibilní s jinými způsoby léčby koronavirové infekce?

Při užívání přípravku Lagevrio a podobných léků byste se neměli vzdávat tradiční léčby. Dodržujte klid na lůžku, užívejte antipyretika a vitaminy. Kombinace terapeutických opatření zajistí rychlé zotavení a pomůže předejít negativním zdravotním následkům.

Kde najdu nejvýhodnější ceny pro Molnupiravir?

Nabízíme nejnižší cenu za lék proti koronavirům v České republice. Naše služby vám umožní ušetřit nejen peníze, ale i čas. Objednávka je zpracována a odeslána v den platby a dodání trvá 5 pracovních dnů. Spolupracujeme s oficiálními zástupci výrobce Molnupiraviru, což nám umožňuje snížit ceny a zaručit vysokou kvalitu výrobků.

Je možné se uzdravit za 5 dní s Molnupiravir?

Liek Lagevrio neničí viry SARS-CoV-2, ale pouze omezuje jejich schopnost reprodukce. Tím se zabrání vzniku koronavirové infekce a hospitalizaci. Po pětidenní léčbě mohou některé příznaky COVID-19 přetrvávat, ale organismus je bude snáze tolerovat. Doba úplného zotavení je u každého pacienta jiná.

Odmítnutí odpovědnosti

Informace na této stránce mají pouze informativní charakter a neměly by nahrazovat konzultaci s lékařem. Před použitím molnupiraviru si vždy přečtěte návod k použití. Online lékárna nenese žádnou odpovědnost za případné následky nesprávného použití.